вівторок, 11 березня 2014 р.

Наші роботи. II




Наші роботи

Прочитавши багато інформації, про "Мистецтво фотографії ", ми самі залюбки хотіли б показати свої фото, які ми зафіксували в різних місцях







Найвідоміші фотографи України

                                                 
                                                                                             
Дмитро Комаров   
Борис Михайлов



    Олександр Ктиторчук






Фотограф

Завдяки своєму хобі, ви дійсно зможете хоть трішки, але заробити собі на життя. Головне мати необхідне приладдя для цього, а саме фотоапарат. Звісно, хороші фотографії можна створювати і завдяки звичайній Мильниці. Але якщо в людини дійсно талант, до нього можуть звернутись багато бажаючих поповнити колекцію своїх фотографії.


Цікаві факти

Одне з найвідоміших фото Черчілля , де він зображений похмурим і сердитим , зроблено в 1941 році після його промови перед канадської Палатою громад. Коли Черчілля привели в кімнату , він сказав фотографу , що у того є дві хвилини , і закурив сигару. На прохання фотографа прибрати сигару прем'єр- міністр відповів відмовою. Тоді фотограф підійшов до Черчілля під приводом заміряти рівень світла і сам витягнув сигару з його рота , а реакція прем'єр -міністра на цю нахабність якраз була спіймана на камеру. Але потім Черчілль посміхнувся і дозволив зробити ще один знімок , хоча цей благодушний фотопортрет набагато менш відомий.


Психологія ліній

 "Фотографія" грецькою означає "світлопис". Це відображає технічні особливості процесу. З точки зору композиції основа фотографії - лінії. Вони, разом з тональністю, передають емоційність і динаміку сюжету, змушують глядача думати і відчувати.  Лінії сили - це контури об'єктів, розташованих на знімку. На чорно-білих знімках вони виражені сильніше, так як наш погляд не відволікається на велику кількість кольорів.

субота, 1 березня 2014 р.

Жанри фотографії

Особливе місце і значення фотографії в художній культурі пов'язано з технічної, наукової сутністю фотографії. Найважливішою властивістю фотографії є її достовірність, справжність відбитих подій. Одночасно з цим, зображення, як і в живописі або малюнку, несе в собі художнє узагальнення, розкриття внутрішнього сенсу показаної ситуації, характер зображуваного людини та багато іншого.
Основні жанри фотографії як мистецтва:

  • Портрет 
  • Натюрморт 
  • Пейзаж 
  • Фотополювання 
  • Макрозйомка 
  • Репортаж





























  • Технічна документальна фотозйомка, історичне значення

    Винахід і масове застосування фотографії, а в подальшому і кінематографа змінило уявлення про історичні події, зафіксованих на плівку, не в меншій мірі, ніж винахід писемності.

    Цифрова фотографія

    Цифрова фотографія - відносно молода, але популярна технологія, що зародилася в 1981 році, коли компанія Sony випустила на ринок камеру Sony Mavica з ПЗС-Матрицею, записуючої знімки на диск. Цей апарат не був цифровим в сучасному розумінні (на диск записувався аналоговий сигнал), однак дозволяв відмовитися від фотоплівки.Принцип роботи цифрової камери полягає у фіксації світлового потоку матрицею і перетворення цієї інформації в цифрову форму.
    В даний час цифрова фотографія повсюдно витісняє плівкову в більшості галузей.





    Кольорова фотографія

    Кольорова фотографія з'явилася в середині XIX століття. Перший стійкий кольоровий фотознімок був зроблений в 1861 році Джеймсом Максвеллом за методом триколірної фотографії ( метод кольороподілу).
    Для отримання кольорового знімка за цим методом використовувалися три фотокамери з встановленими на них кольоровими світлофільтрами (червоним , зеленим і синім) . Отримані знімки дозволяли відтворити при проекції (а пізніше , і в пресі ) кольорове зображення
    Перше кольорове фото

    Чорно-біла фотографія

    Чорно-біла фотографія - історично перший вид фотографії. Після появи кольоровий, а потім і цифрової фотографії, чорно-білі знімки зберегли свою популярність. Найчастіше кольорові фотографії перетворюються в чорно-білі для отримання художнього ефекту.